Zakres kompetencji i dane kontaktowe

Koordynator projektu
Mirosław Jonakowski
tel. +48 55 647 09 27
kom. +48 725 123 888
mail: m.jonakowski@zamek.malbork.pl
 
Z-ca koordynatora projektu
Anna Kobierowska
tel. + 48 55 647 27 11
mail: a.kobierowska@zamek.malbork.pl
 
  • Zarządzanie i kontrola w zakresie konserwatorskim
    Bernard Jesionowski
    tel. + 48 55 647 09 90
    mail: b.jesionowski@zamek.malbork.pl
    Jolanta Ratuszna
    tel.  + 48 55 647 09 71
     
  • Zarządzanie i kontrola w zakresie budowlanym
    Mariusz Winnicki
    tel. + 48 55 647 09 87
    mail: m.winnicki@zamek.malbork.pl
     
  • Rozliczenia finansowe
    Wiesława Lauryn
    tel. + 48 55 647 09 95
    mail: w.lauryn@zamek.malbork.pl
     
  • Promocja projektu
    Ada Kamińska
    tel. + 48 55 647 09 96
    mail: a.kaminska@zamek.malbork.pl
     
  • Zamówienia publiczne
    Barbara Mizgała
    tel. + 48 55 647 09 98
    mail: b.mizgala@zamek.malbork.pl
     
  • Nadzór nad badaniami naukowymi
    wicedyrektor ds. naukowych Janusz Hochleitner
     
  • Nadzór nad realizacją promocji projektu
    wicedyrektor ds. marketingu i administracji Rafał Mańkus
     
  • Nadzór nad realizacją całości projektu i kontakt z mediami
    dyrektor naczelny Mariusz Mierzwiński


     
 
Powrót

Wsparcie udzielone z:

Muzeum Zamkowe w Malborku
Starościńska 1
82-200 Malbork

Sekretariat
tel.: +48 55 647 08 00
tel.: +48 55 647 08 02
fax.: +48 55 647 08 03
sekretariat@zamek.malbork.pl